
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 4.7 pF |
| Tolerance | 0.1 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 0.3 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 137670
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07506
Ext.Price$0.07506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07506 | $0.07506 |
| 10 | $0.00872 | $0.08720 |
| 50 | $0.00617 | $0.30850 |
| 100 | $0.00436 | $0.43600 |
| 500 | $0.00376 | $1.88000 |
| 1000 | $0.00248 | $2.48000 |
| 3000 | $0.00216 | $6.48000 |
| 5000 | $0.00188 | $9.40000 |
| 10000 | $0.00060 | $6.00000 |
